O firmie

Jesteśmy nietypową agencją interaktywną. Staramy się łączyć efektowne rozwiązania graficzne z najnowszymi technologiami internetowymi, tworząc tym samym projekty przyjazne zarówno użytkownikom jak i wyszukiwarkom. Naszych klientów wspieramy skutecznymi działaniami z zakresu marketingu internetowego (SEO/SEM).

Nasza specjalizacja to projektowanie i tworzenie stron WWW, zarówno tych małych jak i bardziej rozbudowanych, zasilanych przez systemy zarządzania treścią (CMS). Ponadto, wdrażamy sklepy internetowe wspierające sprzedaż przez Internet. Dodatkowo w ramach naszym kompetencji znajduje się skuteczne pozycjonowanie stron oraz kampanie linków sponsorowanych w systemie Google AdWords.

W tak dynamicznej branży jaką jest Internet nie można zaprzestać szukania nowszych i ciekawszych rozwiązań. Dzięki temu, że nasza praca jest naszą pasją, jesteśmy na bieżąco z pionierskimi trendami w dziedzinie projektowania na potrzeby internetu. Doskonalimy również nasze kompetencje w zakresie reklamy w sieci. Branża stale ewoluuje – my razem z nią.

Jako firma działamy formalnie od 5 lat, jednak zawodowo jesteśmy związani z internetem od czasów kiedy profesjonalne strony www posiadali tylko nieliczni. Skorzystaj z naszego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, a gwarantujemy
że zdobędziesz nowych i lojalnych klientów. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy i nie zawahamy się użyć naszej wiedzy przy realizacji projektu dla Ciebie. Dzięki nam Twoja strona internetowa będzie zarabiać.