Numer telefonu

Data: 22-08-2013, autor: Ania Krzemińska

Z przykrością stwierdzamy, że już 3. miesiąc trwa walka o sprawnie działający w firmie telefon stacjonarny. Póki co obecny działa (a raczej nie działa), z różnym skutkiem… Prosimy więc o pisanie z formularza kontaktowego lub przesłanie maila na adres biuro@internetwizard.pl. Za utrudnienia przepraszamy.

Strona dla gabinetu dentystycznego

Data: 14-09-2012, autor: Ania Krzemińska

W czasie wakacji mieliśmy przyjemność wykonać stronę dla gabinetu stomatologicznego, który otworzył w Pile nową siedzibę. Nowoczesne wnętrza oraz wysoka jakość świadczonych w gabinecie usług nadały kierunek wyglądowi strony. Witryna jest świeża i przejrzysta, charakteryzuje się harmonią barw i prostotą wyrazu. Zapraszamy do zapoznania się z projektem strony głównej, jak również podstrony.

 

» więcej

Sięgamy za ocean

Data: 05-06-2012, autor: Ania Krzemińska

Zrobiliśmy w ostatnim czasie dwie strony, jedną dla lokalnej firmy z Margonina, natomiast drugą – dla przedsiębiorstwa z USA. Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta, dlatego też z naszych usług korzystają firmy z kraju i z zagranicy. Profesjonalne doradztwo oraz stały kontakt z naszymi fachowcami sprawiają, że zadowoleni klienci polecają nas dalej. Skutkuje to stale poszerzającą się siecią kontaktów. Wierzymy, że taki stan rzeczy będzie owocował w przyszłości.

» więcej

Spora aktualizacja portfolio

Data: 10-04-2012, autor: Marcin Krzemiński

Nasze portfolio wymagała odświeżenia od wielu miesięcy. Niemniej jednak zawsze brakowało czasu ponieważ klienci nie dawali nam spokoju (z czego się ogromnie cieszymy ;) ). Znaleźliśmy w końcu jednak chwilę aby pochwalić się z szeroką publicznością naszymi ostatnimi dokonaniami. W portfolio znajdziecie Państwo dziewięć nowych realizacji, z których każda jest inna i równie ciekawa. Zapraszamy do komentowania, a przede wszystkim odwiedzin portfolio.

Przerwa świąteczna

Data: 22-12-2011, autor: Marcin Krzemiński

Serdecznie informujemy wszystkich naszych klientów, że w związku ze Świętami Bożego Narodzenia, nasze biuro w dniach 23 oraz 27 grudnia br. będzie nieczynne. Jednocześnie informujemy, że pomoc techniczna będzie w tych dniach dostępna, a wszelkie problemy techniczne prosimy zgłaszać na adres mailowy: biuro@internetwizard.pl

Kolejny miesiąc dobiega końca

Data: 26-10-2011, autor: Ania Krzemińska

Jako że nie zdążyliśmy jeszcze oficjalnie powitać na pokładzie nowego pracownika, czynimy to teraz. Witaj Andrzej ;). Cieszy nas, że wprowadziłeś do firmy nowego ducha walki, masz głowę pełną pomysłów i pchnąłeś nas do sporządzenia, odkładanej od dawna, oferty na tworzenie stron i pozycjonowanie www dla lokalnych przedsiębiorców. Teraz, skoro już ujawniliśmy plan rozbudowy oferty, informujemy, że szczegóły pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej.

15. sierpień dniem wolnym od pracy

Data: 12-08-2011, autor: Ania Krzemińska

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek, tj. 15. sierpnia, biuro przy ulicy Młynarskiej będzie nieczynne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już we wtorek!

28. i 29. lipca

Data: 28-07-2011, autor: Ania Krzemińska

Uprzejmie informujemy, że ze względu na okres urlopowy, w dniach 28. i 29. lipca biuro przy ulicy Młynarskiej czynne będzie do godziny 13.00. Telefon w tych dniach działać będzie standardowo, tj. 8.00 – 16.00. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Nowoczesny sklep z odzieżą Hip Hop

Data: 05-03-2011, autor: Marcin Krzemiński

O tym, że kultura Hip Hop czy Skate każdego dnia posiada coraz szersze grono zwolenników już chyba nie trzeba informować. Niemniej jednak Hip Hop to nie tylko muzyka, ale także styl życia, a co za tym idzie także moda. Czasy kiedy w kontekście mody hip hopowej każdy myślał tylko o szerokich spodniach także już dawno minęło. W chwili obecnej to wielki biznes generujący niemałe sumy na kontach producentów odzieży. Jednak gdyby nie było zainteresowania ze strony kupujących to producenci by po prostu nie produkowali tego typu odzieży i gadżetów.

W związku z ogromnym zainteresowaniem młodzieży i nie tylko luźniejszymi ciuchami nasz klient postanowił uruchomić sklep internetowy i dzięki temu kanałowi sprzedaży oferować to co najnowsze na rynku mody hip hopowej. Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie nam powierzył kwestie techniczne stworzenia nowego sklepu internetowego. Wykorzystaliśmy ogromne możliwości jakie daje nam WEGO CMS i stworzyliśmy nowoczesny sklep internetowy, w którym zakupy są przyjemnością. Dzięki współpracy z właścicielem sklepu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, tak więc korzyść była obustronna.
» więcej

Strona internetowa dla apartamentu Julpatex

Data: 15-01-2011, autor: Marcin Krzemiński

Cieszymy się niezmiernie iż do naszego firmowego portfolio możemy dołączyć kolejna realizację.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową dla apartamentu Julpatex zlokalizowanym w luksusowym kompleksie Bałtyk Park w Kołobrzegu.

Stworzyliśmy nowoczesny projekt graficzny nawiązujący kolorystyką i klimatem do wystroju apartamentu a całość wspierana jest przez bardzo elastyczny i nowoczesny system do zarządzania treścią (CMS Wego). Dzięki wykorzystaniu takich modułów jak komentarze czy terminarz strona internetowa apartamentu wyróżnia się na tle konkurencji. Dodatkowo na uwagę zasługuję niecodzienne zaprezentowanie zdjęć apartamentu przy pomocy galerii w technologii Flash.

Zobacz stronę apartamentu w działaniu.

Podgląd projektu

Jeśli chcesz abyśmy dla Ciebie wykonali podobna (lub zupełnie inną) stronę www koniecznie skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Następna strona »