Dlaczego my

Dlaczego my? Odpowiedź jest prosta. Posiadamy wiele atutów, oto niektóre z nich:

  1. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, czy to w spotkaniach oko w oko czy też w przypadku stron internetowych. Nasi doświadczeni graficy pracują nad projektami najwyższej jakości.
  2. Wiedza z zakresu użyteczności stron oraz zachowań użytkowników internetu pozwala projektować strony zgodne
    ze standardami.
  3. Dzięki wiedzy i znajomości standardów W3C (www.w3c.org) projekty graficzne przekształcamy do postaci szablonów zgodnych z wytycznymi instytucji standaryzującej technologie wykorzystywane przy projektowaniu stron. Dodatkowo zapewniamy kod, na który wyszukiwarki internetowe takie jak Google spojrzą łaskawym okiem.
  4. O ile sytuacja tego wymaga do działań zaprzęgamy systemy zarządzania treścią. Możemy zaoferować rozwiązania dedykowane i komercyjne, jak i rozwiązania opensource (dostępne dla każdego za darmo) typu WordPress, Magento, osCommerce.
  5. Posiadamy odpowiednią wiedzę i kompetencje w zakresie pozycjonowania i prowadzenia kampanii linków sponsorowanych w systemie Google AdWords. Dzięki zastosowaniom SEO/SEM sprowadzamy na Twoją stronę klientów zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie usługami czy produktami.
  6. Naszą najważniejszą zaletą jest jednak to iż zawsze staramy się dobierać rozwiązania, których budżet mieści się w możliwościach klienta. Proponujemy rozwiązania, z których sami byśmy skorzystali będąc w Twojej sytuacji.